Зустріч президента НАПН України Василя Кременя з аташе з питань культури Посольства США в Україні Скоттом Вітмором й очільницею Представництва Інституту міжнародної освіти в Україні та офіс Програми імені Фулбрайта Джесікою Зихович

23 листопада відбулася зустріч президента НАПН України Василя Кременя з аташе з питань культури Посольства США в Україні Скоттом Вітмором (Scott Whitmore) й очільницею Представництва Інституту міжнародної освіти в Україні та офіс Програми імені Фулбрайта Джесікою Зихович (Dr. Jessica Zychowicz). Під час зустрічі було обговорено ініціативу розроблення курсу «Американські студії», що її запропонував Офісу програми Фулбрайта в Україні у партнерстві з Посольством США в Україні. Зустріч відбулася у форматі онлайн і офлайн.
У зустрічі взяли участь радник Президії НАПН України Сергій Курбатов і завідувач сектору науково-аналітичної обробки і поширення інформації НАПН України Лідія Ткаченко.
У той же день президент НАПН України Василь Кремень виступив на розширеному засіданні Ради молодих учених НАПН України, де були присутні очільниця Представництва Інституту міжнародної освіти в Україні та офісу Програми імені Фулбрайта Джесіка Зихович, голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук й ін.

Президент НАПН України під час виступу наголосив на важливості розроблення курсу «Американські студії» для незалежної України з огляду на розвинуті у США суспільні відносини й утверджені цінності, створені можливості для самореалізації особистості та переконливу підтримку демократичних перетворень в Україні з боку Сполучених Штатів Америки.Молоді вчені схвально відкликнулися на ініціативу й висловили свої міркування.

Leave a Reply